Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dajla - informace o letovisku

Malé a tiché letovisko Dajla je součástí novigradské riviéry, nachází se 10 km jižně od Umagu a 4 km severně od Novigradu. Dajla je známá především díky zdejším kamenitým a oblázkovým plážím, které se rozkládají po celé délce lehce přístupného pobřeží.

Zajímavým turistickým místem se stalo až v posledních letech. Bezprostřední blízkost letoviska Novigrad, které je sportovně-rekreačním střediskem novigradské riviéry, umožňuje cestovatelům hojnost zajímavých aktivit, pořadů a dobré zábavy. Malé letovisko Dajla lze doporučit nejen rodinám s dětmi, ale i mladým lidem a milovníkům aktivní dovolené.

Novigrad se rozkládá v chráněné poloze malebně rozložen na vápencovém poloostrůvku při vstupu do širokého zálivu, v jehož závěru se do moře vlévá řeka Mirna. Podnikat lze především sportovní rybolov a jachting (Marina Novigrad). Dále je možné si zde zahrát tenis, malou kopanou, volejbal, plážový volejbal, házenou, basketbal, fotbal, minigolf, šipky nebo kuželky. Aktivní nadšenci se mohou věnovat paraglidingu nebo kanoistické safari na řece Mirně.

Umagská riviéra s hotely, apartmány, bungalovy a kempy se táhne od Savudrije až do Dajly. K zajímavostem patří dochovaná část městského opevnění s věžemi z 15. století. Umag nabízí množství sportovního i rekreačního vyžití. Sportovci a aktivní turisté zde najdou bazény, pláže a sportovní hřiště, stejně tak jako speciální programy pro seniory, lovce, rybáře i milovníky přírody.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA