Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Jitka Košková - NIKTOUR

CK Jitka Košková - NIKTOUR

Hypermarket TESCO Ústecká 1905/8
405 02 Děčín 4
Telefon: +420 412 513 376
Web: http://www.niktour.cz
Email: info@niktour.cz

 

V Chorvatsku se specializujeme na letovisko VODICE. Zde vyberete z kvalitní nabídky luxusního ubytování ve vilách i hotelech a z nabídky výletů do okolí. Ve Vodici nabízíme pobytové, tématické, sportovní i relaxační pobyty. Dále nabízíme ubytování ve vilách, penzionech i hotelech, téměř ve všech nejžádanějších koutech Chorvatska: Zagreb, Plitvice, Istrie, Opatija, Kvarnerské ostrovy – Krk+Rab+Pag, Crikvenica, Petrčane, Zadar, Biograd na moru, Drage, Pirovac, Šibenik, Omiš, Nemira, Brela, Tučepi... a další. 

Našim klientům nabízíme o hodně navíc:
VODICE: to jsou skvělé a luxusní vily - komfortně vybavené u pláže nebo blízko ní, ale za bezkonkurenční ceny, které nabízíme laciněji než jsou ceny "obyčejných apartmánových domů" které mají v nabídce jiné CK. Prostě, dopřejte si luxus i na dovolené za nízké ceny.
OSTROV RAB: u hotelových kapacit má naše CK oproti jiným CK v nabídce pokoje v základní ceně např. s výhledem na moře a děti na přistýlce zdarma, při ubytování v apartmánech je zahrnuta v ceně mimo jiné i pobytová taxa!!!

Na území Bosny a Hercegoviny se specializujeme na adrenalinové pobyty v kaňonu řeky Neretvy v kombinaci s výlety do Sarajeva, Mostaru, Medjugorje a k vodopádům řeky Kravice. Lze využít a zkombinovat různé adrealianové aktivity: rafting, hiking, canyoning, hunting, fishing, paraglading, mountain biking, kayaking. Jako jedna z mála cestovních kanceláří se specializujeme na zimní lyžařské pobyty v oblasti Sarajeva, kde nabízíme středisko „královnu“ zimních sportů Jahorinu, dále Bjelašnici a Igman.

Další kontakty

Tel./Fax: +420 412 513 376
Mobil:     +420 774 999 799
Skype: niktour

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.