Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chorvatsko: Šibenik, Severní Dalmácie

Počet nalezených záznamů: 177.

Andrija Hotel****

Zrekonstruovaný velmi kvalitní hotelový komplex Solaris sestává z pěti hotelů Niko, Jure, Ivan, Jakov a Andrija. Hotel je vystaven uprostřed krásné zeleně. Hotel Andrija se nachází 50 metrů od oblázkové pláže a 5 km od centra města ...

 

Ivan Hotel****

Moderní hotelový komplex obklopený zelení.

 

Jakov Hotel***

Zrekonstruovaný velmi kvalitní hotelový komplex Solaris sestává ze čtyř hotelů Niko, Jure, Ivan, Jakov, a je vystaven uprostřed krásné zeleně. Hotel Jakov se nachází 50 metrů od oblázkové pláže a 5 km od centra města Šibenik.

 

Jure Hotel****

Zrekonstruovaný hotelový komplex Solaris sestává z pěti hotelů Niko, Jure, Ivan, Jakov a Andrija a je vystaven uprostřed krásné zeleně. Hotel Jure se nachází 50 metrů od oblázkové pláže a 5 km od centra města Šibenik.

 

Niko Hotel****

Hotel je postaven v blízkosti hotelu Ivan v zeleném piniovém háji komplexu Solaris, který je vzdálen od centra města Šibeniku asi 5 km. Jak hotel Niko, tak hotel Ivan jsou umistěny přímo na pláži.

 
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA