Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dračevica

Dračevica - informace o letovisku 

Ve vnitrozemí západní části ostrova Brač se nachází malinkatá vesnička Dračevica, která administrativně spadá pod nedaleké městečko Nerežišća. Žije v ní okolo 90 stálých obyvatel, jejichž zdrojem obživy je převážně zemědělství, ale také rybolov a turistický ruch. Přestože je vesnička od moře vzdálena asi 6 km, řada místních obyvatel se za prací vydává právě na pobřeží.

Vesnička Dračevica, které vévodí římskokatolický kostel, leží v údolí, do něhož vítr mistral pravidelně přináší svěží mořský vánek. Podle výzkumu bylo zjištěno, že Dračevica leží v místě, kde dochází k prolínání mořského a horského vzduchu a vytváří se tak zdravé prostředí pro život. Vesnička má zajímavé historické centrum, z něhož do všech směrů vybíhají úzké uličky. Panuje zde romantická atmosféra a na návštěvníky zde čeká božský klid.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA