Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Stomorska

Stomorska - informace o letovisku

Stomorska je malým letoviskem na severovýchodním pobřeží Šolta. Najdete zde krásné pláže, skvělé sportovní podmínky a v okolí turistické a cyklistické trasy. Stomorska je jako stvořena pro jachting, windsurfing, podmořský rybolov a potápění. Jsou zde hřiště na volejbal, fotbal a jiné sporty. Stomorska je výborným místem pro milovníky aktivní i odpočinkové dovolené.

V blízkosti jsou malé oblázkové pláže Livka, Travna, Stračinska a Grabova. Můžete tu navštívit celou řadu kaváren a restaurací, ve kterých můžete ochutnat místní rybí speciality. Ve Stomorske jsou pořádány časté rybářské zábavy.

Tipy na výlety 

Středně velký ostrov Šolta je díky své panenské přírodě jedním z nejkrásnějších chorvatských ostrovů. Šedesát kilometrů dlouhé pobřeží je protkáno bezpočtem okouzlujících zátok a pláží, v jeho blízkosti je řada menších ostrůvků.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA