Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dugi Rat

Dugi Rat - informace o letovisku

Dugi Rat je přístav i menší letovisko ve střední Dalmácii, které je vzdáleno asi 6 km západně od Omiše. Městečko leží mezi městy Split a Omiš na středodalmatském pobřeží, které najdete přímo u Jadranské magistrály. V blízkém okolí střediska se nacházejí pláže, které vyhledávají na své dovolené zejména rodiny s malými dětmi.

Turistické středisko nabízí skvělé podmínky pro vodní a plážové sporty. Nadšení sportovci si zde mohou zahrát volejbal na písku nebo si užít pestrou nabídku vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování a windsurfing. Nedaleké Akvatorium u Bračského kanálu zvyšuje atraktivitu oblasti. Je vyhledáváno plachtaři, navigátory malých lodí, surfaři a milovníky vodního lyžování, neboť nabízí řadu možností zasportovat si a strávit tak aktivní dovolenou.

Středisko sice nemá mnoho památek, zato je bohaté na přírodní krásy, jako jsou dlouhé písečné pláže táhnoucí se podél celého města a husté borové lesy. V městečku jsou cukrárny, a řada malých obchůdků se suvenýry. Restaurace a taverny nabízejí vynikající domácí speciality. Neváhejte je ochutnat, zvláště ryby nebo zmrzlinu. Ti, kdo hledají po dni stráveném na pláži, zábavu a noční radovánky, mají možnost večer vyrazit ven a strávit příjemné chvíle své dovolené v rytmu hudby v blízkých velkých dalmatských městech.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA