Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Poljica

Poljica - informace o letovisku

Malá vesnička Poljica se rozkládá asi 12 km západně od Trogiru a téměř navazuje na další obec Marina, pod kterou administrativně spadá. Poljica je místem vhodným především pro rodiny s dětmi a pro všechny, kdo nehledají rušný život, noční zábavu a davy turistů.

V obou vesničkách jsou možnosti nakupování i stravování, na větší nákupy je však vhodnější město Trogir. Pláž v Poljici tvoří z větší části vybetonovaná mola, v menší míře zde pak najdete také oblázkové pláže. Nachází se zde také hlavní upravená pláž, na které je však větší koncentrace turistů. Všechny pláže mají upravený vstup do moře, aby bylo přístupné a bezpečné i malým dětem. Kdo si chce užívat soukromí, najde zde řadu různých zákoutí a zátok, kde nebude nikým rušen.

Celkově je Poljica klidným a idylickým místem, daleko od cesty a veškerého hluku, je tak ideální pro rodinnou dovolenou. Sousední Marinu hojně navštěvují jachtaři, kterým je ve zdejší marině k dispozici 140 míst k úvazu lodí v moři a 100 u pevniny. Toto nevelké rekreační středisko se choulí v chráněné zátoce a přitahuje návštěvníky pěknou písečnou pláží.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA