Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Promajna

Promajna - informace o letovisku

Promajna je situovaná ve stejnojmenné zátoce asi 4 km jižně od letoviska Baška Voda. Tato vesnička se rozkládá podél pobřeží Jadranu a mezi turisty je v poslední době velice oblíbená. Toto nádherné místo si zachovalo příjemnou atmosféru původní rybářské osady a zároveň díky stylovým kavárnám a restauracím poskytuje kvalitní zázemí pro pohodově strávenou dovolenou.

Pláže zde nabízejí výborné podmínky pro koupání i pro provozování nejrůznějších vodních i plážových sportů. Promanja je ideální místo, kde prožijete příjemnou dovolenou plnou, slunění, sportování ale i večerní zábavy.

Tipy pro volný čas
Určitě navštivte sousední živé letovisko Makarska (6 km), Split či Dubrovník (nádherné historické stavby i zajímavé možnosti nákupů), výlety lodí (tzv. Rybí piknik s ochutnávkou pokrmů z čerstvě nalovených ryb nebo romantický výlet - Noční panorama).

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA