Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Seget Vranjica

Seget Vranjica - informace o letovisku

Asi 5 kilometrů od historického centra Trogiru se na pobřeží Střední Dalmácie rozkládá poklidná turistická vesnička Seget Vranjica. Městečko bylo vystavěno na poloostrůvku v atraktivní části Trogirské riviéry. Sousední s ostrovem Čiovo a Drvenik. Díky své poloze se stalo vyhledávanou destinací letních dovolených.

Seget Vranjica leží v překrásném středomořském prostředí, je obklopeno bujnou vegetací, stoletými vinohrady a olivovníky, lemováno kamenitými a oblázkovými plážemi a omýváno čistým Jaderským mořem. Je ideálním místem pro všechny, kdo touží po klidu a soukromí. Na své si zde přijdou lidé všech věkových kategorií, od rodin s dětmi, přes zamilované páry až po seniory. Seget Vranjica má vše potřebné k prožití příjemné a klidné dovolené.

O možnosti ubytování není v letovisku nouze, kromě hotelů a penzionů poskytují ubytovací služby také místní obyvatelé ve svých domech.  Místní lidé jsou velmi milí a ochotní, pokud tedy využijete jejich nabídku, určitě budete spokojení. V Seget Vranjici se nachází také několik vyhlášených restaurací s širokou nabídkou dalmatských jídel. K dispozici jsou návštěvníkům také obchody a obchůdky s potravinami, suvenýry a dalším zbožím.

Seget Vranjica leží v blízkosti několika marin a také cca 8 km od trajektového přístavu Split, který zajišťuje spojení s četnými dalmatskými destinacemi. Díky této dostupnosti je ideální základnou pro poznávání této části Jadranu. Nedaleko se z moře vynořují četné ostrůvky, které jsou ideální pro podnikání jednodenních výletů na loďkách nebo plachetnicích. Pokud by vám chyběla zábava a noční život, můžete se vypravit do nedalekých center jako je Trogir, Split, Primošten nebo Rogoznica, se kterými je zajištěno pravidelné autobusové spojení.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA