Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dajla - informace o letovisku

Malé a tiché letovisko Dajla je součástí novigradské riviéry, nachází se 10 km jižně od Umagu a 4 km severně od Novigradu. Dajla je známá především díky zdejším kamenitým a oblázkovým plážím, které se rozkládají po celé délce lehce přístupného pobřeží.

Zajímavým turistickým místem se stalo až v posledních letech. Bezprostřední blízkost letoviska Novigrad, které je sportovně-rekreačním střediskem novigradské riviéry, umožňuje cestovatelům hojnost zajímavých aktivit, pořadů a dobré zábavy. Malé letovisko Dajla lze doporučit nejen rodinám s dětmi, ale i mladým lidem a milovníkům aktivní dovolené.

Novigrad se rozkládá v chráněné poloze malebně rozložen na vápencovém poloostrůvku při vstupu do širokého zálivu, v jehož závěru se do moře vlévá řeka Mirna. Podnikat lze především sportovní rybolov a jachting (Marina Novigrad). Dále je možné si zde zahrát tenis, malou kopanou, volejbal, plážový volejbal, házenou, basketbal, fotbal, minigolf, šipky nebo kuželky. Aktivní nadšenci se mohou věnovat paraglidingu nebo kanoistické safari na řece Mirně.

Umagská riviéra s hotely, apartmány, bungalovy a kempy se táhne od Savudrije až do Dajly. K zajímavostem patří dochovaná část městského opevnění s věžemi z 15. století. Umag nabízí množství sportovního i rekreačního vyžití. Sportovci a aktivní turisté zde najdou bazény, pláže a sportovní hřiště, stejně tak jako speciální programy pro seniory, lovce, rybáře i milovníky přírody.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA