Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rukavac

Rukavac - informace o letovisku

Rukavac je malebné a poklidné, kdysi rybářské městečko, které se nachází na jihovýchodní straně ostrova Visu. Zároveň je také nejbezpečnějším přístavem a největším městečkem situovaným na jižné straně ostrova. Současné turistické městečko je vzdálené od města Visu jen 10 km a od Komiže 16 km.

V nejbližším okolí letoviska se nachází řada pláží, z nichž nejproslulejší je přírodní pláž Srebrena, která se právem zařazuje mezi nejkrásnější oblázkové pláže Dalmácie. V okolí se nacházejí také četné ostrovy a ostrůvky, z nichž nejvíce známý je ostrov Ravnik s pozoruhodným přírodním úkazem – Zelenou jeskyní.

V minulosti tiché dalmatské rybářské městečko se do současnosti proměnilo na nejnavštěvovanější turistické místo ostrova, zejména díky nádherným plážím a široké nabídce kvalitního ubytování v apartmánech a soukromí. V místě se nabízí možnost pronájmu malých motorových člunů, se kterými se můžete vydat na objížďky blízkých zátok a ostrůvků.

Pláže jsou v této oblasti kamínkové a místy i písčité, prokládané betonovými pláty na slunění. Pozvolný vstup do moře je pohodový hlavně pro děti a neplavce. Pro relaxaci na pláži nabízejí příjemný stín okolní borovicové porosty. Letovisko nabízí dobré podmínky pro veškeré vodní a plážové sporty. Užijete si tu hlavně plážového volejbalu, potápění, šnorchlování a windsurfingu.

Moře kolem střediska je výjimečně bohaté rybami, a tak je Rukavac velmi oblíbenou destinací pro rybáře zabývající se podmořským rybolovem. V městečku nechybí obchod ani restaurace, v níž mohou návštěvníci ochutnat místní gastronomické speciality a vynikající višské víno. Pro více sportovního i kulturního vyžití neváhejte navštívit okolní blízká města. Dovolená v tomto místě bude vyhovovat těm, co si chtějí užít nádherných pláží v křišťálově průzračném moři, v hezkém přírodním prostředí s pravou středomořskou atmosférou.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA