Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bogomolje

Bogomolje - informace o letovisku

Na severním pobřeží ostrova Hvar se rozkládá malá idylická osada Bogomolje, v níž žije okolo 250 stálých obyvatel.  Ti se zde snaží udržet místní zvyky a tradice, a to nejen tím, že mnozí z nich neustále nosí tradiční kroje. Během návštěvy osady Bogomolje tak budete mít pocit, že jste se vrátili zpět v čase. Právě zde ochutnáte to pravé, turisty nedotčené Chorvatsko.

Lidé si do Bogomolje přijíždí vychutnat klid a atmosféru, která není poznamenaná moderním ruchem a shonem. Na turisty zde narazíte jen výjimečně, většinou sem zatoulají jen náhodou, nebo sem přijíždí na jednodenní výlet. Bogomolje je totiž místem bez výdobytků moderní doby, není zde téměř žádné turistické zázemí v podobě hotelů, restaurací a nákupních možností. Je to pravé místo pro novodobé Robinsony a všechny, kdo mají rádi tento styl života.

V okolí se rozprostírá krásná a nedotčená příroda a zalesněné kopce. Zdejší zeleň nádherně kontrastuje s bílou oblázkovou pláží a azurově modrou hladinou moře. Ubytování je možné pouze v soukromí u místních obyvatel, kteří jsou milí přívětiví a vítají turisty s otevřenou náručí.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA