Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Ekoz

CK Ekoz

Vodňanského 2371
253 01 Hostivice
Telefon: 220 513 683
Web: http://www.ck-ekoz.cz
Email: info@ck-ekoz.cz

 

Specialista na Severní Jadran - známá letoviska Bibione, Lignano, Pula, Verudela, Medulin, Lanterna, Umag, Vrsar a Rovinj. Nabízíme 400 typů ubytování všech kategorií - apartmány, vily, bungalovy, hotely. V Bibione plážový servis v ceně pobytu. V Lignanu dle popisu. Europa Card - na tuto kartu vám budou poskytnuty slevy ve vybraných restauracích, prodejnách, termálním bazénu, apod. V Bibione zdarma plážový bus. Pozveme Vás na Europarty - špagety, víno, program. Majitele domácích zvířat potěší upravená tzv. psí pláž, včetně slunečníků. Každé pondělí slevy do lunaparku.

Další kontakty

Mobil: 603 879 560 

Pobočka Kladno
V. Nezvala 758
603 509 861
kladno@ck-ekoz.cz  
 

Najdete nás na mapě

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.