Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Kalvia

CK Kalvia

Sladkovského 415
530 02 Pardubice
Telefon: +420 466 611 927
Web: http://www.kalvia.cz
Email: info@kalvia.cz

 

Nabízíme zájezdy do CHORVATSKA - Drvenik a ITÁLIE - Cavallino. 

Chorvatsko - DRVENIK 
Letovisko v nejkrásnější části Makarské riviéry. Vzhůru se nad Drvenikem tyčí vrchy pohoří Biokova. Letovisko je rozděleno na dvě části - Malý a Velký Drvenik. Obě části jsou spojeny promenádou kopírující pobřeží.
Pláže z drobných oblázků tvoří dvě překrásné zátoky, které se zvolna svažují do moře. Pláže jsou zčásti kryté vzrostlými borovicemi a tamaryšky a tudíž vedle slunce poskytují i žádaný stín. Milovníci klidných míst naleznou v okolí intimnější prostředí mezi skalisky a v četných malých zátokách. Je důležitým přístavem, který spojuje pobřeží s Hvarem a Korčulou. 

Itálie - CAVALLINO
 
Malé městečko Cavallino, které leží na stejnojmenném poloostrově v severní Itálii, 4 km od centra Lido di Jesolo s řadou typických restaurací, pizzerií, barů i obchůdků a rozvinutým cestovním ruchem. Řadí se mezi známá a hojně navštěvovaná letoviska této oblasti. 

V naší nabídce máme také zastoupení dalších tour operátorů. 

Dále nabízíme ubytování v Pardubicích.

Další kontakty

Tel./Fax: 466 611 869

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.