Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dalmacijatour

Dalmacijatour

Bryksova 729/69
198 00 Praha-Černý Most
Telefon: +420 281 910 099
Web: http://www.dalmacijatour.cz
Email: info@dalmacijatour.cz

 

CK Dalmacijatour - skutečný specialista na Chorvatsko. Veškeré lokality - apartmány, hotely a kempy. Automapa Chorvatska s novou dálnicí zdarma. Každý klient dostane telef. spojení na apartmán nebo hotel, aby měl jistotu, že je očekáván. Rakouské dálniční známky, klubové karty ÚAMK. Objednejte si letenky on-line dle požadované letecké společnosti a termínu odletu za tu nejlepší cenu. O ceně letenky rozhodujete pouze Vy. Nejsnadnější a nejrychlejší způsob objednání letenek.

Další kontakty

+420 607 208 673

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.