Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Renato di Lenardo

Renato di Lenardo

Hlinky 40
603 00 BRNO
Telefon: 543 232 149
Web: http://www.dilenardo.cz
Email: ck@dilenardo.cz

 

Organizujeme letní zájezdy do Itálie se specializací na CAORLE od roku 1999. Naše nabídka obsahuje v zimě lyžařské pobyty, v létě celou Itálii, Chorvatsko, Španělsko, Řecko a další zájezdy do celého světa.
Pojištění CK
Cestovní kancelář Renato di Lenardo uzavřela na ochranu svých klientů pojištění proti úpadku CK. Toto pojištění je sjednáno u Union pojisťovny - číslo pojistné smlouvy 206645.
Pojištění klientů
Cestovní kancelář Renato di Lenardo sjednává svým klientům cestovní pojištění u Union Poisťovny. Základní verze pojištění zahrnuje léčebné výlohy, škodu vůči třetí osobě, pojištění zavazadel a stornopoplatky. V rozšířené verzi je i úrazové pojištění.

Další kontakty

Provozní doba Po - Čt od 900 do 16:30 
                           Pá        od 900 do 15:00

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.