Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Weco-Travel (CZ) s.r.o.

Weco-Travel (CZ) s.r.o.

Thámova 13
186 00 Praha 8
Telefon: 234 094 100
Web: http://www.wecotravel.cz
Email: info@wecotravel.cz

 

WECO-TRAVEL – UMĚNÍ CESTOVAT

Svým klientům nabízíme prvotřídní služby ve všech oblastech spojených s cestováním. Naším heslem je „umění cestovat“, kterému se snažíme do puntíku dostát. Mezi naše hlavní činnosti patří komplexní zajištění služebních cest (vytvoření cestovní politiky společnosti na míru, letenky, ubytování, víza, pronájem aut, vlakové a autobusové jízdenky), incentivní programy, teambuildingové akce, golfové zájezdy na míru, golfové eventy (akademie, turnaje apod.), poradenství v oblasti golfové turistiky, dovolená na míru, okružní plavby, zájezdy na kulturní či sportovní akce, prodej zájezdů zahraničních i domácích touroperátorů, prodej trajektových lístků pro jednotlivce i skupiny. 

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.