Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Mráz

CK Mráz

Staňkova 2007
390 02 Tábor
Telefon: +420 381 259 915
Web: http://www.ckmraz.cz
Email: ckmraz@ckmraz.cz

 

Cestovní kancelář Mráz pro své klienty už od roku 1990 připravuje zájezdy do krásného Chorvatského města Crikvenica ležícího naproti ostrovu Krk.

Oblast je známá svými čistými oblázkovými plážemi a možností vycházek v upravených parcích. Po celou dobu zůstává cestovka díky zájmu svých zákazníků věrna hotelu Slaven, jehož pokoje jsou sice trochu skromnější, ale to je více než vykompenzováno polohou velmi blízko moře, bujnou zelení, dobrým jídlem, křišťálově čistým mořem a krásným okolím. CK Mráz také nabízí několik výletů do okolí, mezi nimi návštěvu památky UNESCO, Plitvických jezer, starobylého města Vrbniku nebo kostela Sv. Juraje. Pokud nás neláká Chorvatsko, můžeme využít některého z nabízených pobytů ve Španělsku nebo v Řecku.

 

Další kontakty

Cestovní kancelář Mráz


Staňkova 2007, 390 02 Tábor,
tel. 381 259 915,
pracovní doba: 8,30 - 16,30, ve středu do 18,00

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.