Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dogs travel

Dogs travel

Jateční 2
350 02 Cheb
Telefon: 602 118 098
Web: http://www.dogs-travel.com/
Email: info@dogs-travel.com

 

Cestovní agentura nabízí pobyty u moře či v horách zejména pro ty z vás, kteří své čtyřnohé přátele nechtějí po dobu své dovolené ponechat v péči svých známých nebo v psím hotelu. 

Zejména naše nabídka ubytovacích kapacit v italských letoviscích Lignano a Bibione patří k nejširším v porovnání s jinými CK a CA, vezmete-li úvahu, že nabízíme výhradně ubytovací kapacity, ve kterých jsou akceptováni psi.
Právě tato dvě letoviska patřila u našich klientů se psy k nejžádanějším, neboť zde se nachází největší psí pláže a vzdálenost od českých hranic činí okolo pouhých 600 km.
Pouze zde máte jistotu, že můžete pobývat na pláži se psem i v plné sezoně, ale podobně je tomu i u některých dalších letovisek, jako např. Porto Santa Margherita. 

V naší nabídce najdete ale také dostatek nabídek druhé nejoblíbenější země pro letní pobyty se psem, kterou je bezesporu Chorvatsko.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.