Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Aeolus

CK Aeolus

Jungmannova 30
110 00 Praha 1-Nové Město
Telefon: 222 523 172-3
Web: http://www.aeolus.cz
Email: info@aeolus.cz

 

Dlouhou dobu tvořily většinu našeho programu zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy.
Za poslední roky jsme však výrazně rozšířili náš vlastní produkt do Bulharska, Chorvatska a Turecka. Do této sezóny přidáváme mnoho nových kapacit, které jsme osobně navštívili a naši prodejci vám pomohou z nich vybrat přesně to, co bude vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Na léto 2012 vám chceme představit jako novinku náš vlastní produkt do Portugalska a rozšíření produktu v Itálii. Z Portugalska jsme pro vás vybrali nejatraktivnější a nejoblíbenější přímořskou oblast Algarve. Z Itálie jsme připravili pestrou paletu zájezdů, jak na severu, tak na jihu země, formou pobytových nebo poznávacích zájezdů a nabídku jsme dále rozšířili o kvalitní kempy. Nejde však o kempy, na jaké jsme zvyklí v našich podmínkách. Jedná se o pohodlné mobilní domy vsazené do areálu s bazény a mnoha možnostmi aktivit.

Nechybí ani novinky v rámci Řecka – ostrov Lefkada, Lesbos či Parga letecky a nezapomněli jsme ani na nové poznávací zájezdy – Klenoty Jónského moře a Putování za poklady Řecka. Na Korfu a Kefalonii jsme se přesunuli do jiných letovisek. Náš katalog je obohacen o spoustu nových hotelů, mnoho z nich se službami all inclusive. Nezapomínáme však ani na ty, kteří preferují polopenzi či apartmánové domy bez stravy – každý si může vybrat to své. Zjistili jsme, že mnohé z vás zajímá skutečnost, kolik let jednotlivé kapacity nabízíme, proto jsme jako malý detail doplnili zelenou ikonu, která vám pomůže zorientovat se v této otázce.

Další kontakty

Mobil: 723 317 396
aeolus@aeolus.cz

Pobočka Brno
Minoritská 469/1
Telefon: 542 210 800
brno@aeolus.czprodejbrno@aeolus.cz
 

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.