Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rekrea České Budějovice

Rekrea České Budějovice

Široká 12
370 01 České Budějovice
Telefon: 386 358 828
Web: http://www.rekreacb.cz
Email: rekreacb@seznam.cz

 

Cestovní agentura nabízí tuzemské i zahraniční pobytové, poznávací zájezdy, zimní i letní last minute od 80 CK. Oblíbené destinace - Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Řecko, Kréta, Kypr, Bulharsko, Egypt, Tunisko, Turecko i netradiční exotika - Dominikánská republika, Jamajka, Kuba, Karibik, Afrika, Asie, Latinská i Jižní Amerika. Zprostředkujeme lyžování na horách, potápění, sportovní, exotické i lyžařské zájezdy, cyklozájezdy, letenky, jízdenky, lázně, wellness pobyty.

Další kontakty

776 546 686 
cbrekrea@seznam.cz

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.