Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CA Lada

CA Lada

Lomená 1704
696 42 Vracov
Telefon: 736 680 109
Web: http://www.ca-lada.cz
Email: info@ca-lada.cz

 

Jsme autorizovaní prodejci předních českých, slovenských a německých cestovních kanceláří. Zájezdy objednané u naší cestovní agentury jsou za stejnou cenu a za stejných podmínek, které nabízí daná cestovní kancelář.

S čím Vám chceme pomoci
Rádi bychom vám pomohli s výběrem vaší ideální dovolené tak, aby jste vy nemuseli prohledávat desítky webů a katalogů. Podělíme se s vámi o zkušenosti naše i našich klientů, kteří danou oblast už procestovali či v určité lokalitě strávili svoji dovolenou. Klientům z blízkého okolí nabízíme i služby osobního poradenství, kdy vy nemusíte jezdit k nám, ale my přijedeme k vám. A vybereme třeba u vás v obývacím pokoji za účasti celé rodiny tu nejoptimálnější variantu.

Co můžeme udělat navíc
Pohlídáme za vás First i Last minute, poradíme s volbou cestovního pojištění, můžeme zajistit i transport na letiště. Zkrátka pusťte starosti z hlavy a nechte se obskakovat.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.