Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sky Tours

Sky Tours

Brandlova 4
602 00 Brno-město
Telefon: 511 119 090
Web: http://www.sky-tours.cz
Email: bara@sky-tours.cz

 

Bohatá nabídka nejlepších lyžařských středisek Francie, Itálie, Rakouska a Švýcarska, ale i lyžařské pobyty ve vyhlášených střediscích USA, jako jsou například střediska Aspen a Winter Park v Coloradu. Skupinám zajistíme snowboardové campy, heliski & heliboard a jiné speciálně orientované pobyty na horách. 

V naší nabídce najdete také rozsáhlou nabídku exotických destinací z nabídek německých CK, za bezkonkurenční ceny s odlety z Německa a Rakouska, širokou nabídku last minute, letenky, ubytování v ČR a SR - chaty, chalupy, pronájem aut a mnoho dalšího.

Další kontakty

mobily: 775 163 536, 773 693 536  
monika@sky-tours.cz

 

 

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.