Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bohemian tour

Bohemian tour

Nádražní 760/2 (vestibul ČD)
769 01 Holešov
Telefon: 777 850 013
Web: http://www.bohemian-tour.cz/
Email: info@bohemian-tour.cz

 

Hlavní specializací CK Bohemian tour jsou pobytové zájezdy k Jaderskému a Středozemnímu moři, a to zejména do zemí jako je Itálie, Chorvatsko a Francie. Nabízíme zde ubytování v apartmánech, ubytování v kempu u moře ve stanech, karavanech a chatkách, pobyty s polopenzí v hotelu, bungalovu nebo ubytování v mobilhomech. 

Lyžařské zájezdy jsme nasměrovali především do zimních středisek v Itálii, Francii a Rakousku. Mezi nejoblíbenější lyžařské pobyty patří lyžování na ledovci Kaprun a Hintertux. V Itálii jsem zařadili oblíbené zkrácené pobyty na horách s lyžováním na 5 dní ve středisku Marilleva 900 a Marilleva 1400. Snažíme sa naši nabídku vytvořit tak, abychom pokryli co nejvíce lyžařských oblastí. Takže u nás najdete lyžařské zájezdy nejenom ve již zmíněné Marillevě, ale i v takových lyžařských střediskách jako je Tonále, Peio, Trento, Folgaria-Lavarove, Bormio, Civetta, Sella Ronda, Livigno a daší. 

Pravidelně pořádáme jednodenní zájezdy do termálních lázní na Slovensku a Maďarsku. Připravujeme zájezd do Norska.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.