Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CA ŠÁRKA Koucká

CA ŠÁRKA Koucká

Hluboká 283
511 01 Turnov
Telefon: 481 321 336
Web: http://www.dovolenavchorvatsku.cz
Email: agentura.sarka@seznam.cz

 

 Specialista na Chorvatsko - POLOOSTROV PELJEŠAC. Agentura zajišťuje ubytování zásadně v soukromých apartmánech a studiích, v 90 % jsou všechny ubytovací kapacity v blízkosti mořské hladiny. 

Apartmány i studia jsou standardně vybaveny nábytkem k letnímu ubytování, všude je samozřejmostí tekoucí teplá i studená pitná voda, sprchové kouty, kuchyně, vybavené varným i jídelním nádobím s chladničkou, ložní prádlo, místo pro parkování, zpravidla v bezprostřední blízkosti ubytovacích domů. Najmout si můžete i celý dům jen pro svoji rodinu a své přátele. Ceny jsou postaveny jako ceny konečné. V některých lokalitách je vybírán poplatek z přechodného ubytování vedle ceny ubytování, který obyčejně nepřevyšuje 1 € denně v plné sezóně u osob starších 18 let, osoby mezi 10-18 rokem věku platí polovic, děti do 10 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. V mimosezóně je tento poplatek nižší.

Další kontakty

481 312 154 (16-22 h, So+Ne), 602 892 767 
koucky@volny.cz  

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.