Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cestovní a dopravní agentura LIDO-CS

Cestovní a dopravní agentura LIDO-CS

Roháčova 930
282 01 Český Brod
Telefon: 321 622 522
Web: http://www.lido-ck.estranky.cz
Email: lido-cs@seznam.cz

 

Na trhu cestovního ruchu působíme pod názvem LIDO od roku 1992. Hlavní náplní naší činnosti jsou poznávací zájezdy zprostředkované u renomovaných CK a doprava na přání za poznáním, kulturou, sportem, turistikou, nákupy ...

Naše cesty se uskuteční již při 6-7 osobách mikrobusy a zákazníci nastupují a vystupují na Praze východ vždy v místě bydliště. Stálými nástupními místy jsou Český Brod, Praha, po trase na hraniční přechody a dohodou. Totéž platí u zájezdů lyžařských do Rakouska, Itálie a Slovenska.

Pobyty zajišťujeme v Chorvatsku a na Korsice a to vlastní dopravou, dopravou busem či mikrobusem, letecky i vlakem. Nabízíme ubytování v apartmánech, studiích a pokojích s vlastním vařením a nebo v pensionu a hotelích s polopenzí, případně s večeří.

A přes renomované CK zajistíme pobyty kdekoliv na světě. Transfery na letiště a nádraží na přání odkudkoliv.

A pochopitelně, že poznávací i pobytové zájezdy po ČR a Slovensku jsou též v našem programu ve spolupráci s mnoha CK v ČR.

Nabízíme také podněty k tematickým cestám na přání. Etruskové, Michalangelo a Bernini, katedrály a pod.

Velký podíl mají na naší činnosti jsou i cesty za kulturou (Verdiho operní festival ve Veroně), na veletrhy a výstavy a také za turistikou. A třeba i na OH, automobilové rallye, F 1, atletiku, hokej…cokoliv. Dopravu zajišťuje CA LIDO-CS s.r.o., ubytování CA Marie Sklenářová Český Brod.

Super novinka - MADEIRA

NAŠE MOTO: Kdo hodně jí, tloustne - kdo hodně pije, hloupne, ale ten, kdo hodně cestuje, MOUDŘÍ! Vaše přání je náš cíl ! Vy víte kam, my víme jak!

Součástí naší činnosti je též doprava osob v ČR i do zahraničí a doprava nákladů do 1,5 tuny. Ceny přepravy pro stálé zákazníky jsou odlišné od cen náhodné dopravy.

ČLÁNKY CA:
Cesty na přání
Slovensko - dovolená s obnovenými vzpomínkami

Další kontakty

Mobily: 603 539 701, 604 244 987

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.