Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Suha Punta

Suha Punta - informace o letovisku

Na západním pobřeží ostrova Rab se rozkládá poklidné letovisko Suha Punta, které je obklopeno nádhernou bujnou vegetací.  Je tak ideálním místem odpočinku pro návštěvníky všech věkových kategorií. Na své si zde přijdou především milovníci nedotčené přírody a všechny romantické duše.

V Suha Punta je velmi členité, divoké a skalnaté pobřeží, v malých zátokách se nachází jen menší přírodní pláže tvořené pískem a oblázky. Je jich zde ovšem dostatek a tak si každý najde tu svou, kde bude mít soukromí a bude si moc vychutnávat šumění Jaderského moře. Z toho důvodu jezdí do Suha Punta hojně i naturisté. Moře je v těchto místech krásně průzračné, letovisko si proto oblíbili vyznavači potápění a šnorchlování. Středomořskou atmosféru místu dodává vůně borovic a všudypřítomný cvrkot cikád.

V letovisku máte možnost vyzkoušet četné vodní sporty, ale k dispozici jsou také tenisové kurty, basketbalové a fotbalové hřiště, minigolf a mnoho dalších zařízení. Okolní příroda doslova láká k pěší turistice. Pokud si půjčíte kolo, můžete si projet některé z cyklistických tras, které protínají zdejší krajinu. Suha Punta uspokojí také jedlíky, v místních restauracích si mohou pochutnat na rybích specialitách a tradičních ostrovních pokrmech.

Suha Punta je vzdáleno asi jen 8 kilometrů od hlavního města Rabu, ve kterém najdete dostatek zábavy a také pestrý noční život. Do Rabu, ale i dalších okolních městeček se můžete vydat místní autobusovou dopravou, nebo si vzít taxi.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA