Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Dakol

CK Dakol

Univerzitní nám. 1935/1
733 01 Karviná-Fryštát
Telefon: 596 323 485
Web: http://www.ck-dakol.cz/
Email: ck_dakol@dakol-karvina.cz

 

LÉTO

Chorvatsko 
- rodinná dovolená: 
   - Splitská riviéra
   - Makarska 
   - Podgora
   - Tučepi
   - Živogošče 
   - Pelješac-Trpanj
Kvalitní ubytování v penzionech. Nabízíme First minute a Last minute. Dovolená bez rizika. 

Autobusová doprava - pro Vaše pohodlí a bezpečí jsme zajistili dopravu do Chorvatska zahraničními autobusy s klimatizací. Přesné časy odjezdů a návratů autobusů budou uvedeny v cestovních dokladech. CK Dakol, s.r.o. si vyhrazuje právo změny těchto údajů. Po dohodě s CK lze zajistit i jiné nástupní místo, je-li po trase a využije-li ho více než 8 klientů. Možnost nástupu mimo uvedená nástupní místa lze uskutečnit pro skupinu s min. počtem osob 25. Toto je nutno projednat v CK Vzhledem k časové návaznosti odjezdů z jednotlivých míst prosíme účastníky zájezdů, aby byli připraveni na příslušném místě 15 minut před plánovaným odjezdem. Autobusy jsou nekuřácké. Z bezpečnostních důvodů nemohou sedět děti do 12 let na předních sedadlech. Své místo musí mít každá osoba i dítě. Během cesty pravidelně po 3-4 hodinách následují pauzy na vytipovaných odpočívadlech s WC. Během zastávek podávají řidiči za poplatek teplé a studené nápoje. Počet zavazadel je z důvodu kvality a bezpečnosti dopravy a pohodlí klientů omezen na 1 zavazadlo do 15 kg/osobu do úložného prostoru a 1 příruční zavazadlo/osobu do autobusu.

Individuální doprava - naše klienty, kteří se rozhodnout jet na dovolenou do Chorvatska vlastním vozem vybavíme itinerářem cesty. Pro plánování cesty je nutno brát v úvahu, že ubytovat se je možné až v odpoledních hodinách a při odjezdu je třeba uvolnit pokoje dopoledne. 

Česko
  Jeseníky - Červená Voda

Pobyty pro kolektivy

Chaty a chalupy


ZIMA - Rakousko, Francie, Itálie

DAKOL Club 
Těm z Vás, kteří s námi dovolenou již vyzkoušeli a zakoupili si zájezd u naší cestovní kanceláře, a to alespoň jednou v rozmezí let 2006-2010, poskytneme slevu ve výši 250,- Kč na osobu na všechny zájezdy do Chorvatska. Tuto slevu lze sčítat se slevou za včasný nákup. Tuto slevu však nelze uplatnit na zájezdy typu last minute a skupinové zájezdy. Aby mohl být klient přijat do clubu a uplatnit slevu, stačí pouze při rezervaci zájezdu uvést, kterých zájezdů se klient s CK Dakol zúčastnil. 

ČLÁNKY CK:
Poloostrav Pelješac - pobyty v letovisku Trpanj
Dalmácie a Makarská riviéra - klasická dovolená Čechů

Další kontakty

Mobil: 777 301 778

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.