Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Miškovići

Miškovići - informace o letovisku

Na samotném jihu ostrova Pag se v široké zátoce rozkládá malá turistická osada Miškovići táhnoucí se podél pobřeží a skládající se z řady prázdninových a rodinných domků. Ubytovací zařízení stojící na mírném návrší lemují rozlehlé pláže, díky kterým se Miškovići stalo vyhledávaným cílem turistů z nejrůznějších koutů Evropy.

Ostrov Pag je s pevninou spojen mostem a tak je i samotné letovisko Miškovići snadno dostupné. Od Pažského mostu (Paški most) je vzdáleno necelých 10 kilometrů. Přijíždějí sem zejména lidé toužící po klidu, kteří chtějí strávit dovolenou stranou od větších měst a turistických center. Pláže jsou zde převážně oblázkové, místy doplněné betonovými platy pro slunění. Mají pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi.

V letovisku mohou turisté navštívit restauraci, bar nebo kavárnu. K dispozici je také obchůdek s potravinami a dalším základním zbožím. V Miškovići můžete ochutnat některou z pažských specialit, jako je jehněčí maso, proslulý pažský ovčí sýr a také víno „paška žutica“. Lidé, kteří si pobyt u moře rádi zpestří nějakou aktivitou, jistě potěší zvlněný povrch ostrova, který láká k pěší horské turistice a poznávání chorvatské přírody.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA