Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Selce

Selce - informace o letovisku

Selce je malým turistickým střediskem a přístavem na Kvarneru. Nalézá se v zátoce, která se mírně svažuje do moře, asi 3 km jihovýchodně od letoviska Cirkvenica. Je s ní spojeno promenádou, jež je ideální k procházkám, rekreační jízdě na kole či kolečkových bruslích. Selce je oblíbeným místem hlavně díky překrásným plážím (kombinace písku, oblázků a upravených břehů) a výborným klimatickým podmínkám, které působí blahodárně na každého z nás.

Selce má léčebnu pacientů se srdečními, dýchacími a revmatickými chorobami. Z minulosti se zachovala stará vesnická architektura a najdete zde i několik kostelů. Selce má čisté moře s plážemi vhodnými pro rodiny s dětmi. Zátoka Selce spolu se sousední zátokou Slane je vhodná k provozování vodních sportů.

Také zde naleznete malý přístav, půjčovnu sportovních potřeb, restaurace a kavárny. Kulturně laděné klienty potěší stylové chorvatské slavnosti, zejména pak velmi oblíbená oslava svátku rybářů. Tradiční letovisko s podobnými podmínkami jako nedaleká Crikvenica je však klidnější a méně honosné. Je proto vyhledáváno spíše pro rodinnou rekreaci. Mimo obvyklé hotelové a privátní kapacity zde naleznete dva kempy, a to Selce a Uvala Slana.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA