Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pupnatska Luka

Punatska Luka - informace o letovisku

Punatska Luka je dle průvodců nejen nejkrásnější zátoka na ostrově Korčula pod Vidovou Gorou, ale také malé letovisko při jižním pobřeží. Ostrov Korčula nabízí svým návštěvníkům nádhernou přírodu se svěží vegetací, proslulé vinohrady a olivovníky, a křišťálově čisté moře s řadou nádherných zátok.

Jižní pobřeží ostrova Korčula je rozmanité, ale poněkud strmé. Někde se nalézají stěny vysoké až kolem 30 metrů nad mořem. Nachází se zde řada kotvišť a zátok zakrytých od severního větru, ale vystavené jižnímu, jako právě Pupnatska luka.

Punatska Luka je živým malým letoviskem s ubytovacími možnostmi, kde najdete širokou nabídku domácích produktů, vína, ale především úžasné možnosti pro sportovní rybaření. V průběhu dovolené v této oblasti můžete uspořádat zajímavé a především nezapomenutelné výlety.

Ostrov Korčula je atraktivním turistickým působištěm především pro své mírné středozemní klima, zajímavé kulturní památky a různorodé sportovně-rekreační a zábavné aktivity.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA