Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kolektivní pobyty - Chorvatsko

Už tradičně se různě zájmově zaměřené kolektivy vydávají za aktivním odpočinkem k moři, aby tam zažily dovolenkové dny tak trochu jinak. Cílem je načerpání nových sil mezi pracovním vypětím, a to buď sportovním režimem, profesionálním soustředěním nebo jen klidným sluněním bez nutnosti starat se rodinu a děti.

Sportovní, zájmové a školní kolektivy cestují do center prázdninového dění nejčastěji v teplých mimosezónních měsících, kdy ceny pobytových zájezdů představují někdy pouhých 50% oproti cenám červencových a srpnových pobytů.

Pro skupiny je vždy důležité kvalitní zázemí v ubytování a výběr destinace skýtající množství nejrůznějšího vyžití. Při výběru ubytovacích kapacit nebývá požadován žádný přepych, spíše dobře vybavené letovisko, kde se nikdo nebude nudit. Široké spektrum aktivit sportovního rázu, jakož i kulturního programu, je zárukou příjemně stráveného pobytu u moře. Většina vedoucích skupinových zájezdů volí dobře vybavené chorvatské kempy, protože splňují vše výše uvedené, zaručí hostům důležitou a uvolněnou pohodu, navíc vynikají svou cenovou dostupností. Tyto kolektivní pobyty totiž bývají tzv. vedlejší dovolenou účastníků, a proto je potřeba najít kvalitu, která ovšem nezatíží domácí rozpočet.

Sport může být jen záminkou

Prodejní asistentka cestovní kanceláře, která se na tyto pobyty specializuje, uvádí, že jejich kapacity využívají jak skupiny z mateřských, základních i středních škol často doprovázené rodiči, tak sportovní kluby aerobicu, tenisu, zumby či lyžařů, ale také obchodní partneři. „Firma pozve své odběratele a dodavatele k moři, kde spojí příjemné s užitečným. Přes den hrají tenis a v podvečer zasednou ke stolu se skleničkou v ruce, aby řešili pracovní záležitosti. Jsou si tak mnohem blíže“ dodává Andrea Limberková z cestovní kanceláře CHERRY TOUR s. r. o.

Typickým kolektivním zájezdem je tzv. Aerobic u moře. Věkové složení účastnic bývá velice široké a rozhodně tento pobyt nebývá těžkou dřinou. Maminky si jedou často odpočinout od role pečovatelek, večery tráví u dvojky vína a nejčastěji vystavují svá těla slunečním paprskům. Jen tu a tam si zajdou zacvičit. Každý má nárok na odpočinek dle svých představ. Dalším častým případem jsou děti, které vyrážejí na tyto kolektivní pobyty v doprovodu jednoho nebo obou rodičů. Ráno dětem začíná výukový či tréninkový program a rodiče si odchází k moři vychutnat čas bezstarostného volna. K večeru naopak vychovatelé či trenéři předají dětičky zpět rodičům a všichni jsou tak spokojeni.

„Karavany jsou ideálním typem ubytování pro kolektivy“

Mezi absolutní špičku v evropském campingu patří Bijela Uvala. Luxusní kemp na ploše více než 50 hektarů najdete na Istrijském poloostrově, pouhé 4 km jižně od chorvatského města Poreč . Tato destinace skýtá vskutku nevšední sportovní a kulturní možnosti. Není divu, že zde na soustředění  jezdí i chorvatské reprezentace. Probíhají zde turnaje v tenisu, volejbalu, fotbalu, ale také v lukostřelbě. Tyto kolektivy dlouhodobě využívají k ubytování karavany cestovní kanceláře CHERRY TOUR v kempu Bijela Uvala.

Karavany jsou ideálním typem ubytování nejen pro kolektivy. Klienti zde zažijí nestandardní dovolenou za přijatelnou cenu, navíc volné dny tráví v přírodě. Posezení v kempu se skupinou kamarádů pod noční oblohou tak zůstává nezapomenutelným zážitkem.

Kolektivní pobyty i pobyty pro rodiny s dětmi organizuje CHERRY TOUR.

- PR článek -

CHERRY TOUR
28. října 209/433
709 00  Ostrava-Mariánské Hory

tel.: 596 924 531
mob.: 608 808 892

info@cherry-tour.cz
www.cherry-tour.cz
, www.karavanyvchorvatsku.cz

Článek byl zobrazen 3 264 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA