Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Boš

CK Boš

Čs. legií 16
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Telefon: 596 111 868
Web: http://www.ckbos.cz
Email: ckbos@ckbos.cz

 

Nabízíme pobytové a poznávací zájezdy do následujích destinací: Španělsko, Chorvatsko, Itálie-Sicílie, Řecko, Bulharsko, Slovensko, Maďarsko. Jezdíme ale i do dalších zemí:  Egypt, Tunisko, Turecko, Černá Hora, severské země.

V případě, že nenaleznete požadovanou nabídku, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám připravit speciální nabídku, dle Vašich požadavků,  z nabídky více než 30 000 hotelů po celém světě!  Zajišťujeme také služební cesty a exotické dovolené na klíč!

Pro mimořádnou dovolenou Vám zajistíme pronájem lodi na kanálech, řekách a jezerech v celé Evropě! Nepotřebujete žádné zkoušky!

U nás koupíte také levné letenky do celého světa a zajistíme Vám autokarovou přepravu skupin od mikrobusů po velkokapacitní autokary v ČR a v Evropě.

Další kontakty

 Mobily: 602 423 508, 602 423 538, 602 518 914

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.