Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chorvatsko: Cavtat, Jižní Dalmácie

Počet nalezených záznamů: 179.

Croatia Hotel*****

V malebné zátoce, mezi borovými háji, s výhledem na městečko Cavtat, nacházejícím se na protějším výběžku cca 500 m a cca 15 km jižně od Dubrovníku.

 

Iberostar Albatros****

Luxusní hotel umístěný na okraji moře, v borovém háji, cca 800 m od centra malebného městečka Cavtat.

 

Iberostar Cavtat Hotel***

Hotel Iberostar Cavtat je umístěn přímo na okraji městečka Cavtat, mezi borovými háji, v malé zátoce, cca 15 km od Dubrovníku.

 

Iberostar Epidaurus Hotel***

Hotel pavilonového typu, umístěn v bezprostřední blízkosti pláže, cca 1 km od centra městečka Cavtat.

 

Supetar Hotel***

Hotel se nachází na pobřežní promenádě v centru městečka Cavtat, cca 16 km jižně od Dubrovníku.

 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA