Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Štinjan

Romantická rybářská víska Štinjan leží v malebném zálivu v jihozápadní části Istrie. Letovisko leží v pěkné Štinjanské zátoce nedaleko města Pula. Menší a poklidné středisko vyrostlo asi 700 metrů od ústřední pláže, která je vroubena sosnovým lesem. Ve Štinjanu lze strávit poklidnou rodinnou dovolenou.

Tato příjemná turistická lokalita je obklopena borovými lesy. Možnosti ke koupání jsou zcela ideální, nabízí se zde jak městská pláž, tak i menší okolní plážičky. Z této malebné vsi se hostům naskýtá překrásný pohled na pobřeží Brijuny. Štinjan je rovněž pravou oázou a relaxací pro hosty středního a pokročilého věku.

V centrální poloze je pláž, obklopená piniovým lesem. Pláž, ale také množství malých zálivů a poloostrovů v blízkosti, zvou ke koupání. Kromě rekreace na hlavní pláži mají návštěvníci možnost objevovat okolní malé zátoky, kde určitě objeví další skvělá místa ke koupání a opalování.

V obci plyne život klidně, neboť místní obyvatelé velmi lpí na tradicích. Proto je tady také obvyklá hektičnost velkoměst zcela neznámá. Za vidění stojí zbytky starého vojenského přístavu. Na palubě malých lodí můžete prozkoumávat Jadran, například slavnou skupinu ostrovů Brijuni, dnes národní park, dříve letní sídlo politika Tita.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA