Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Valbandon - informace o letovisku

Turistické středisko Valbandon leží na jihozápadním pobřeží Istrie. Klidné letovisko je situováno 6 km severozápadně od Puly, v bezprostřední blízkosti národního parku Brijuni. Ten se skládá ze 13 menších a 2 větších ostrovů.

Historické prameny dokládají, že Valbandon dostal jméno po opuštěné zátočině. V zálivu Ribnjak byly začátkem 20. století nalezeny pozůstatky římské vily. V zátočině je dnes restaurace s překrásnou terasou. Kemp Bi Village dnes patří mezi jeden z nejlepších kempů této oblasti.

Valbandon je oblíbený hlavně díky oblázkové pláži a borovicovému háji. Obzvlášť rodiny s dětmi si toto místo oblíbily. Pro ty nejmladší je tady pláž, která je ideální pro dětské hry a pro nejmladší hosty je zcela bezpečná. Bujné piniové lesy nabízejí během horkých měsíců příjemný stín. Naleznete zde také obchůdky a četné restaurace, které zvou k ochutnání místní regionální kuchyně.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA