Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fiorini - informace o letovisku

Na západním pobřeží Istrijského poloostrova se rozkládá příjemné letovisko Fiorini, které sice neleží přímo u moře, ale ve vzdálenosti asi 2 kilometrů od něj. Fiorini je velmi klidná vesnička, kterou obklopuje bohatá středozemní vegetace. Najdete v ní řadu pěkných apartmánů poskytujících ubytování na úrovni. 

Obec Fiorini leží mezi dvěma známějšími chorvatskými letovisky, asi 9 km vzdáleným Novigradem a 12 km vzdáleným Umagem. Kdo by měl tedy zájem tato města poznat, vypravit se do nich za nákupy či večerní zábavou, může využít místního autobusového spojení. Samotné Fiorini nabízí několik kaváren a restaurací. Kulturní a společenské vyžití je zde omezené, během hlavní turistické sezóny se zde však pravidelně konají večery s tradiční chorvatskou živou hudbou.

K Jaderskému moři se dá z Fiorini dostat pohodlně pěšky. Zdejší pláž je oblázkovo-kamenitá a má pozvolný vstup do krásně čistého a teplého moře. Na pláži je možné si vyzkoušet nejrůznější vodní sporty, zapůjčit si loďky nebo vodní skútry. Fiorini je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou, uspokojí každého, kdo si chce užívat klidu, pohody a načerpat nové síly.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA