Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rtina

Rtina - informace o letovisku

Asi 25 kilometrů od Zadaru se v oblasti Severní Dalmácie rozkládá malá vesnička Rtina, kde žije asi 500 stálých obyvatel. Během letních měsíců se však v důsledku přílivu sezónních návštěvníků počet obyvatel navýší až čtyřikrát.

I když je Rtina jen malým nenápadným letoviskem, mezi ostatními vyniká překrásnou okolní přírodou a především osmi kilometry překrásných pláží, které lemují zdejší pobřeží. Díky těmto přírodním předpokladům je Rtina mnohými považována za jedno z nejpůvabnějších letovisek v Severní Dalmácii. Nabízí klidnou, příjemnou a ničím nerušenou dovolenou u moře. Navíc je to z ní kousek do sousedního letoviska Ražanac nebo na ostrov Pag.

Ubytování je umožněno v řadě penzionů, apartmánů a také v soukromí. V obci je několik hospůdek, pár obchůdků s potravinami i se suvenýry. V místních restauracích stojí za to ochutnat domácí chorvatské speciality. Kdo má zájem, může se vydat na lodi na vyhlídkovou jízdu po okolí nebo si zarybařit.

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA