Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cestovní Kancelář Pavel Přikryl - ing. Jiří Mráz

Cestovní Kancelář Pavel Přikryl - ing. Jiří Mráz

Křenová 26
602 00 Brno
Telefon: +420 543 254 288
Web: http://www.ck-prikryl-mraz.cz
Email: cestovka@cbox.cz

 

Zajišťujeme zájezdy a ubytování na malebném ostrově Pag v Chorvatsku.

Termíny a ceny zájezdů


Městečko Novalja
Velká zemědělská a rybářská obec a přístav (2 000 obyv.) ve stejnojmenné zátoce na jihozápadním pobřeží ostrova Pagu. Novalja leží při hlavní ostrovní komunikaci, 7 km od trajektu v Žigljenu. V okolí jsou pěkné lesy.
Novalja má výrazné turistické zaměření s četnými možnostmi ubytování a zábavy. Mnoho restaurací, gastronomická nabídka je zaměřena na místní speciality (jehňata na rožni, ryby, plody moře - hlavně mlže, pažský sýr). 

Zátoka Caska
Dům UNGAR - samostatný dům - 6x app.
Dům PETRA - samostatný dům - 2x app., 8x lůžko, 4x přistýlka

Pláž Zrče - pažská zátoka
Na pláži Zrče probíhají v měsících červenci a srpnu o víkendech největší diskotéky jadranského pobřeží s kapacitou 10-15 tis. návštěvníků.

Hitem posledních tří sezón se stalo letovisko Novalja na ostrově Pagu a především zdejší krásná pláž Zrće. Je to jediné letovisko na Jadranu, které nabízí programy podobné letním zábavním pořadům hudební stanice MTV.

Na krásné pláži působí kluby: Kalypso, Aquarius, Papaya, Comoco, které jsou stále plné. Za nejpřitažlivější z nich se pokládá Aquarius, který původně působil na jezeře Jarun v Záhřebu, a před třemi léty přenesl své sídlo do Novalje. V klubu je samoobslužná restaurace, dva výčepy u bazénu, vlastní výroba zmrzliny, relaxing-room, masážní salon s provozem hluboko do noci a dokonce jakási kaple na svatební pseudoobřad pro krátkodobé partnerské svazky.

Programy v klubech trvají často hluboko do noci, případně až do osmi hodin do rána a ten návštěvník, který vytrvá až do konce a odchází jako poslední, má zdarma veškeré zkonzumované nápoje. Animátoři a moderátoři si vymýšlejí stále nové a nové akce, programy a soutěže, které mají vesměs u návštěvníků bouřlivý ohlas.

K zájmu o Novalju přispívají i velmi dobré přírodní podmínky, především krásné koupání, dále široké možnosti sportování, dobrá dopravní dostupnost s krátkým trajektem na pevninu i stále vylepšované ubytovací podmínky.

Další kontakty

tel./fax: + 420 543 254 487

tel./fax: Novalja: 0038 553 662 205

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.