Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Adria Omiš Apartmán***

Poloha: 
Apartmánové domy se nacházejí rozmístěny po celém letovisku Omiš. Letovisko je mezi turisty velmi oblíbené a to především díky krásným oblázkovým plážím a čistému moři. Naleznete zde velké množství kaváren, restaurací a barů, obchůdků s potravinami a se suvenýry.

Vybavení: 
Kvalitně vybavené studia a apartmány s příslušenstvím. Součástí každého studia a apartmánu je kuchyňka s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Ubytování:
Apartmány Adria Omiš nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu.  
MONO 2: Studio pro 2 osoby, ložnice s kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem nebo terasou. 
MONO 3: Studio pro 3 osoby, ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem a s kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem nebo terasou. 
BILO 4: Apartmán pro 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost se dvěma lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem nebo terasou. 
BILO 5: Apartmán pro 5 osoby, ložnice s manželským lůžkem a jedním lůžkem, obývací místnost se dvěma lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem nebo terasou. 
TRILO 6: Apartmán pro 6 osoby, dvě ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost se dvěmi lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem nebo terasou. 
TRILO 7: Apartmán pro 7 osoby, dvě ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost se třemi lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem nebo terasou. 
QUADRI 8: Apartmán pro 8 osoby, tři ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem nebo terasou.

Pláž: 
Oblázková: do 800 metrů od apartmánů. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava: 
Letovisko nabízí široké sportovní a plážové vyžití, plážové míčové hry, vodní sporty – skútry, banán, lodě. V centru restaurace, vinárny, diskotéky, bohaté noční i denní kulturně-společenské vyžití.

Vložení fotografie
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.