Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Casamundo

Casamundo

Na Strži 65/1702
140 00 Praha 4
Telefon: 800 776 767
Web: http://www.casamundo.cz/
Email: info@casamundo.cz

 

CASAMUNDO je internetový specialista na prázdninové ubytování po celé Evropě. Naše firma s hlavním sídlem v německém Hamburku byla založena v roce 2003. Dnes je CASAMUNDO se svou širokou nabídkou více než 300.000 objektů jedním z vedoucích internetových portálů s rekreačními domy a apartmány. Kromě České republiky provozujeme internetové portály také v Německu (casamundo.de), Velké Británii (casamundo.co.uk), Francii (casamundo.fr), Itálii (casamundo.it), Polsku (casamundo.pl) a Nizozemsku (casamundo.nl). Naším cílem je nabídnout Vám ten nejlepší výběr vysoce kvalitních rekreačních objektů po celé Evropě! Jen několik málo kliknutí stačí k tomu, abyste si našli a zarezervovali Váš vysněný prázdninový domicil.

Máme příležitost Vám garantovat maximální péči a individuální poradenství během Vašich nejkrásnějších dnů v roce. Abychom udrželi náš vysoký standard, klademe velký důraz na kvalitu služeb a zákaznický servis. Náš servisní team se skládá výhradně z kvalifikovaného personálu, který Vám rychle a spolehlivě zodpoví všechny dotazy. Každý z našich zaměstnanců má vzdělání v oblasti cestovního ruchu, a proto jsme také schopni v relativně krátké době reagovat i na speciální přání našich zákazníků.

Snažíme se zajistit nadprůměrnou kvalitu služeb, nebot Vaše důvěra je pro nás velmi důležitá. Máte-li jakékoliv návrhy ke zlepšení či jiné připomínky, prosíme, kontaktujte nás. Váš názor nás zajímá!

ČLÁNEK FIRMY:
Rekreační domy - objevte kouzlo dovolené v soukromí 

Další kontakty

Telefon 2: 228 882 007

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.