Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK HORIZONT

CK HORIZONT

Kamenice 91
547 01 Náchod
Telefon: 491 433 266
Web: http://www.horizontck.cz
Email: info@horizontck.cz

 

Už od r. 1990 pro Vás vybíráme to nejlepší, co Chorvatsko a Černá Hora můžou nabídnout. Výhodou naší nabídky jsou nízké ceny v blízkých lokalitách, které jsou dosažitelné převážně po dálnicích, takže můžete použít buď dopravu našimi autobusy nebo jet vlastním autem. 

Nejbližší teplé moře je západní pobřeží Istrie s přímořskými letovisky Poreč a Umag. Nejkrásnější je pobřeží Makarské riviéry s letovisky Brela, Baška Voda, Tučepi a Podgora která leží na úpatí pohoří Biokova, které tvoří úžasnou kulisu. Čisté modré moře s horami za zády je nezapomenutelné. Poněkud dále je Orebič na poloostrově Pelješac. Zde mimo krásného koupání stojí za pozornost výlet do starodávné Korčuly. V neposlední řadě nabízíme ubytování v Černé Hoře, kde již dýchá Orient. V historické Budvě a moderním Bečiči vyrostly zcela nové nebo nově rekonstruované hotely. Naše ubytování končí v letovisku Ada Bojana na hranici s Albánií. Je zde velká písčitá pláž, která je doménou naháčů z celé Evropy. 

Nejlevnější ubytování nabízíme v naší vlastní stanové základně. Stany jsou vybaveny ledničkou, kompletní kuchyní, lůžkovinami a podobně. Jsou 80 m od moře. Kemp je moderní a čistý. Pobyt v našich velkých stanech snese srovnání s apartmány v pensionech, protože vybavení úplné a je možné zde prožít sportovně laděnou dovolenou za málo peněz. Prodej našich pobytových a poznávacích zájezdů se řídí Všeobecnými podmínkami, které jsou na rubu Vaší cestovní smlouvy a určují náš vzájemný vztah. 

S výběrem dovolené Vám rádi poradíme přímo v naší kanceláři v Náchodě na hlavní městské třídě - Kamenici (v bývalé provozovně Sazky), popř. u našich provizních prodejců.

Další kontakty

Mobily: 602 189 477, 724 123 157

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.