Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Krilo Jesenice

Krilo Jesenice - informace o letovisku

Krilo Jesenice je malá osada několika soukromých domů, která vyrostla 15 km jižně od Splitu – hlavního města střední Dalmácie. Osada se rozkládá na úseku jadranského pobřeží, které lemují malé zátoky s osamělými písčitými břehy, které jsou skryty před okolním světem. U prázdninových vil a penzionů jsou upravené a vybetonované vstupy do moře a místa určená ke slunění. Osada je umístěna na úpatí hory, což vybízí k příjemným procházkám nádhernou přírodou na čerstvém horském vzduchu. Malé letovisko lze doporučit těm, kteří touží pro prožití poklidné rodinné dovolené.

Přímo v letovisku je k dispozici restaurace, pošta a obchod, malé děti tu mají park s nejrůznějšími houpačkami a prolézačkami.  Letovisko se nachází zhruba na půli cesty mezi městy Omiš a Split, a tak není daleko ani za možnostmi večerní zábavy, stejně tak jako k návštěvě hodnotných kulturních památek, případně k širší sportovní nabídce. Aktivní sportovci tu mají možnost provozovat všechny možné vodní sporty. Hřiště a tenisové kurty jsou k dispozici taktéž ve Splitu nebo Omiši. Jste-li zastánci aktivních a dobrodružných zážitků, určitě vás nadchne dobrodružný zážitek z raftingu, který vám nabídne jízda v peřejích řeky Cetiny nebo výstup na vrcholek jejího kaňonu. Kaňon řeky Cetiny nabízí také říční rybolov.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA