Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Uvala Ljubljeva

Uvala Ljubljeva - informace o letovisku 

V oblasti Střední Dalmácie se na Trogirské riviéře rozkládá malebné městečko Uvala Ljubljeva, které není příliš turisticky vytížené. Z toho důvodu zde panuje pravá dalmatská atmosféra, kterou většina lidí zná spíše z vnitrozemních vesniček.

Do Uvaly Ljubljeva se dostanete po cestě ze 7 km vzdálené Mariny, po cestě se musíte připravit na úzké serpentiny. Možnosti koupání jsou v tomto malém letovisku dosti omezené, nachází se zde jen jediná malá oblázková pláž, jinak je přístup do vod Jaderského moře umožněn přes betonové desky. Okolní pobřeží je pak již velmi špatně přístupné.

Přesto, ti kdo Uvala Ljubljeva již navštívili, si ji nemohou vynachválit. Místo je nádherné, bez provozu, bez hluku, návštěvníci zde najdou čistý vzduch i moře. Ubytování je možné pouze v soukromí, ale najít nabídku není žádný problém. Lidé jsou zde milí, přátelští a velmi ochotní. Kdo ovšem od své dovolené očekává diskotéky, večerní řádění a spoustu nakupovacích možností, měl by si vybrat jinou destinaci.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA