Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CHORVATSKO

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Chorvatsko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Chorvatsko.

Stari Grad – v srdci hvarských vinic

Stari Grad – v srdci hvarských vinic

Stari Grad je jedním z nejstarších měst na Jadranu a oblíbené letovisko v severovýchodní části ostrova Hvar ve Střední Dalmácii. Turisté jej vyhledávají díky hezky upraveným plážím, osamělým romantickým zákoutím, historickým památkám a četným kulturním akcím.

celý článek

 

Ostrov Vis

Ostrov Vis

Návštěvu ostrova Vis ocení nejen milovníci moře, pláží a dobrého vína, ale také obdivovatelé přírody. Romantické zátoky s průzračně čistou vodou lemují pobřeží celého ostrova, zatímco vnitrozemí je poseto malými vinicemi, které patří k nejvyhlášenějším v Dalmácii.

celý článek

 

Chorvatsko

Chorvatsko

Chorvatsko, pro mnohé z nás dobře známá země, která neztrácí svůj půvab, ani když se sem budete navracet již po několikáté. Kouzelné pobřeží chorvatského Jaderského moře patří k nejvíce členitým pobřežím v Evropě.

celý článek

 

Autem do Chorvatska

Autem do Chorvatska

Chorvatsko rozkládající se na hranicích střední a jihovýchodní Evropy je velmi rozmanitou zemí, která oplývá spoustou turisticky atraktivních lokalit. Velmi přitažlivé je hlavně Jaderské moře, které se poseto stovkami ostrovů a ostrůvků táhnoucími se od severu k jihu.

celý článek

 

Hvar, chorvatská Madeira nezklame!

Hvar, chorvatská Madeira nezklame!

Ostrov Hvar patří k největším a nejkrásnějším jadranským ostrovům. Jako jediný se chlubí nejvyšším počtem slunečných dnů v roce, což je samo o sobě zárukou ideální dovolené. Navíc tady pěstují jedno z nejlepších vín v Chorvatsku a všude vládne pohoda starých časů ...

celý článek

 

Když na slavnost, tak do Rabu

Když na slavnost, tak do Rabu

Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější destinace, kde mnoho Čechů každým rokem tráví své prázdniny. Pokud také patříte mezi milovníky krásných pláží a čistého moře a navíc plánujete dovolenou na konec července, tak neopomeňte návštěvu nádherného ostrova Rab.

celý článek

 

Do Chorvatska vlastním autem

Do Chorvatska vlastním autem

Do Chorvatska, v současnosti nejoblíbenějšího cíle českých dovolených, směřuje každé léto velké množství automobilů. A to nejen s českou poznávací značkou, také německých a jiných. Zdá se, že nekonečné popojíždění v kolonách a stání v zácpách lidi neodrazuje a vždy znovu a znovu sem míří, jako lososi proti proudu řeky.

celý článek

 

Stezkami po Istrii

Stezkami po Istrii

Istrii není třeba nikomu představovat. Na nejvýchodnější poloostrov Chorvatska zamířil nejeden český turista. Avšak jen málokdo se vypravil po nesčetných tematických stezkách za poznáním do vnitrozemí. Pojďme se po nich vydat teď my.

celý článek

 

Přírodní ráj zvaný Krka

Přírodní ráj zvaný Krka

Romantická krajina, porostlá zelenými cypřiši a v ní zurčící řeka, která si to kaskádově žene kaňonem a hlubokým údolím, aby svou sílu ukázala v mohutném vodopádu, než se tiše vlije do mořského zálivu. Tak bychom mohli stručně charakterizovat dílo, jež v chorvatské Dalmácii vytvořila mocná čarodějka příroda.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA