Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Okrug Donji

Okrug Donji - informace o letovisku

Okrug Donji je jednou z turistických osad na ostrově Čiovo. Ostrůvek je spojen se starobylým městem Trogir na pevnině zvedacím mostem a obě místa tak tvoří jeden městský celek. Poklidné letovisko je oblíbené zejména díky hezkým plážím a četným zátokám. Místo vyhledávají především rodiny s malými dětmi, které potřebují písčitou pláž a pozvolné vstupy do moře.

Během dovolené ve středisku Okrug Donji můžete spojit zdejší poklid s možností večerních procházek a bohatého výběru zábavných a kulturních programů v blízkém Trogiru. Příznivci aktivní dovolené si mohou vybrat ze sportovní nabídky například sportovní hřiště a kurty v Trogiru nebo zkusit některý z vodních sportů. Veškeré sportovní potřeby je možné si zapůjčit nebo pronajmout přímo na plážích ostrova Čiovo.

Dovolenou na ostrově Čiovo lze doporučit cestovatelům, kteří mají rádi písčité pláže a mělké zátoky. V částech ostrova zvaných Gornji Okrug a Donji Okrug, a také  Slatina, se nacházejí rozlehlé pláže s hrubším pískem a menšími kamínky. V jednotlivých větších zátokách se na plážích objevuje také buď písek, nebo větší kamínky. Pokud se dostanete dále od hlavních osad na Čiovu, máte možnost objevit malé skryté zátoky, kde kolem pláží rostou borovice a kde jsou skály, které se svažují až do moře.

Výlet z osady Okrug Donji můžete podniknout do 40 km vzdáleného Splitu.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA