Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Zaklopatica

Zaklopatica - informace o letovisku

Zaklopatica je osada umístěná v zelené zátoce stejného jména rozkládající se na severním břehu jihodalmatského ostrova Lastovo. V zátoce Zaklopatica leží nejlepší přístaviště, které je chráněné před větry všech směrů kromě bóry. Od města Lastovo je Zaklopatica vzdálena jen 2 km a od trajektového přístavu Ubli je 7 km daleko. Lákavou devizou této oblasti jsou vyhlášené a návštěvníky vyhledávané nádherné přírodní zátoky a krásy lastovského souostroví.

Přístavní městečko Zaklopatica je malinké a samotný přístav je dokonale chráněn před případným vlnobitím. Až na dva úzké průplavy se jedná o kruhovou zátoku, a tak trochu vyvolává představu utajeného doupěte pirátů. Nabízí se zde skvělé koupání při skalnatých nebo vybetonovaných plážích.

Zaklopatica ostatně stejně jako celý ostrov Lastovo bude rozhodně rájem pro sportovní potápěče a plachtaře, kteří mají tady ke svým sportovním aktivitám dobré podmínky. Návštěvníci zde mají k dispozici kromě nádherného moře a teplého slunce, několik privátních domů a restaurací, které potěší zejména milovníky dobrého jídla.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA