Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ičiči - informace o letovisku

Ičiči je poklidné letovisko v Kvarnerském zálivu na úpatí hory Učka, které leží mezi městy Lovran a Opatija. V lázeňském středisku Ičiči se prolínají starobylé prvky se zcela moderními, a tak se tu cestovatelé určitě nudit nebudou. O zábavu je postaráno na tanečních terasách, v barech, na diskotéce a v dalších společenských podnicích.

Středisko Ičiči láká turisty svým příjemným klimatem a krásnou krajinou. Zdejší nabídka různých druhů zábavy a kvalitních ubytovacích kapacit řadí Ičiči mezi letoviska, do kterého se jistě budete chtít znovu vrátit. Ve svazích nad obcí bylo v poslední době postaveno mnoho hezkých vilek a domků, které nabízejí ubytování v soukromí. V Ičiči nechybí hotel a je tu k dispozici kemp Ika.

Známé letovisko vyhledávají milovníci vodních sportů, především potápění, vodního lyžování nebo jachtingu. Pláže v Ičiči jsou menší, zčásti kamenité s uměle doplněnými oblázky. O něco větší je centrální pláž, která byla ohodnocena tzv. Modrou vlajkou.

Ani ostatní sportovní nadšenci nepřijdou zkrátka. Najdou tu tenisové hřiště i hřiště na volejbal a velkou víceúčelovou sportovní halu. Nedávno zde bylo vystavěno v rámci areálu Klifton-sport nové golfové hřiště. Jsou tu k dispozici čtyři odpalovací místa pro nácvik úderů přibližovacích, krátkých i závěrečných. Pro zájemce jsou zde pořádány kurzy pro získání výkonnostní třídy.

V blízkém okolí se nacházejí četné cyklistické stezky. Možnosti hezkých výletů nabízí pobřežní promenádní cesta, která je dlouhá do Opatije 4 km a na druhou stranu do Lovranu 2 km. Zajímavé výlety a vycházky mohou turisté podniknout na vrcholky pohoří Učka a po jeho svazích.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA