Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Njivice

Njivice - informace o letovisku

Na severozápadním pobřeží ostrova Krk se rozkládá oblíbené turistické letovisko Njivice. Původně zde stávala jen malá zemědělská a rybářská osada, dnes sem jezdí za rekreací lidé z nejrůznějších koutů Evropy. Láká je sem příjemné podnebí, krásné pláže, čisté moře a neuvěřitelné množství okolní zeleně.

Njivice se rozkládají v zátoce Beli Kamik, která je dnes lemována řadou hotelových komplexů, apartmánů a bungalovů. Ubytování je však možné také v soukromí u místních obyvatel, kterých zde žije okolo 1200, a v kempu. Pláže jsou zde oblázkové i kamenité, místy doplněné betonovými plošinami a místy pro slunění. Nejoblíbenější pláže najdete u hotelů Beli Kamik a Jadran. Jsou lemovány borovým lesem, který poskytuje příjemný stín a chládek. Pláž u hotelu Jadran byla dokonce vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

Njivice si oblíbí také milovníci vodních sportů, kteří zde mohou provozovat například windsurfing, potápění, podmořský rybolov, vyzkoušet si jízdu na vodním skútru, vodních lyžích či na nafukovacím banánu. Na souši se můžete věnovat tenisu, stolnímu tenisu, košíkové, volejbalu, zahrát si kuželky, minigolf nebo vyzkoušet paragliding. Díky četným trasám v okolí Njivice vyhledávají rovněž vyznavači cyklistiky. V letovisku je k dispozici půjčovna jízdních kol i motorových člunů.

O večerní zábavu se starají diskotéky, kluby a četné bary. V centru letoviska jsou také možnosti nákupů, jak potravin, tak i suvenýrů. Určitě byste měli navštívit také místní restaurace, v nichž vám nabídnou tradiční chorvatská jídla z čerstvých mořských plodů. V místě se nachází dokonce jedna z nejproslulejších restaurací v oblasti Kvarneru. V létě ožívají Njivice rybářskými slavnostmi a četnými vystoupeními folklórních skupin. Příjemnou pobřežní promenádou Rajská cesta je možné se dostat do sousedního letoviska Malinska.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA