Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Prišćapac

Prišćapac - informace o letovisku

Prišćapac je sice jen menší hotelová osada ležící při východním okraji městečka Prižby, zato je turisty vyhledávaná a oblíbená. Nachází se na jižním pobřeží ostrova Korčula a je zaměřena výhradně na vodní sporty, obzvlášť potápění. Přímo před střediskem se rozprostírají malé ostrůvky.

Prižba se skládá z několika menších zátok a dvou poloostrovů Ratak a Prišćapac, který je menším turistickým komplexem se všemi doprovodnými zařízeními sportovního charakteru a oblázkovou pláží. V apartmánovém komplexu Prišćapac se nachází pizzerie, obchod s potravinami, café bar a kiosk.

V bezprostřední blízkosti této sportovní osady je vyhlášená potápěčská základna, která je vybavena vším potřebným pro provozování tohoto vodního sportu. Místní pláže jsou buďto skalní, oblázkové nebo jde o betonové plošiny. Příjemné koupání se nabízí na menší pláži přímo před hotelem a na březích sousedního poloostrůvku, který je zčásti zalesněn přímořskými duby.

Přímo v Prižbě je možné si pronajmout jízdní kolo nebo menší motorový člun k objížďce nádherného pobřeží a k výletům na blízké neobydlené zelené ostrůvky, které jsou ideální ke koupání, slunění a rybaření. Všude v okolí je řada cyklistických stezek, které vedou přes několik menších zátok a táhnou se poblíž pozoruhodných archeologických lokalit, které svědčí o bohaté minulosti ostrova Korčuly.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA